Co warto wiedzieć o pokrywaniu pojazdu folią?

Nierzadko trapią nas faktory niezależne od nas, takie jak kurz, kamienie, promieniowanie UV, jakie wybitnie niekorzystnie wpływają na karoserię naszych aut, a tym samym nadprogramowe koszty powiązanie z usuwaniem rys i blaknięć. Wyklejenie folią osłania powłokę lakierniczą przed zmianami kolorów tudzież zniszczeniem, a to wszystko bez wątpienia zwiększy wartość samochodu przy zastawianiu w komisie. Foliowanie samochodów jest przystępniejsze niż specjalistyczne odmalowywanie całego nadwozia, jakby tego było mało zabezpieczamy się przed oskarżeniami o szemraną przeszłość auta w czasie jego odsprzedaży.

Okleina na autach potrafi dodatkowo działać jako reklama będąca przenośną ekspozycją. Raz nałożona będzie dla nas pracować nawet do 6 lat. Nowatorskie technologie i duża paleta barw powodują, iż dysponujemy absolutną wolnością podczas kreowaniu reklamy na samochodzie. Unikatowa okleina dopasowująca się do wyszukanych elementów pozwala dokładnie oraz estetycznie zabezpieczyć każdy samochód.

Z kolei osobliwy rodzaj folii przepuszczającej światło pozwala na wyklejenie ponadto okien auta, co w sporym stopniu powiększa przestrzeń reklamową oraz zapewnia kolejne możliwości kompozycyjne. Dzięki szerokiej palecie barw (metaliczne, połyskliwe, mat , a także zyskujące na popularności popularne folie imitujące włókno węglowe), wyklejanie aut folią zafascynowało także osoby prywatne. Mają możliwość wydrukować na własnym aucie oryginalną grafikę bądź całkowicie zmienić jego odcień. Daje to możliwość wyróżnienia z tłumu jednolitych pojazdów.

„Ważną dla ludzi wiadomością jest, iż zmiana barwy auta jest w całości odwracalny. W którymkolwiek momencie (na przykład przy odsprzedaży) i w łatwy sposób możesz powrócić do oryginalnego lakieru. Dodatkowo folia zapobiega uszkodzeniom, nie zostawia kleju, ma wysoką odporność, choćby do pięciu lat. Umiejętnie naklejonej folii nie ma możliwośći odróżnić od markowego Pielęgnacja oklejonego samochodu jest taka sama jak pojazdów bez folii.

– Łukasz Czechowicz, menadżer ds. sprzedaży samochodów w firmie Przeprowadzki – tanio i bez stresu

Dodaj komentarz